Postadres
S.D.V.N. Dance Fever
Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen

Postvakje
Kelder Radboud Sportcentrum. (Let op! Vanaf 15 mei niet meer in de zijzaal van de Refter)

Rekeninggegevens
IBAN: NL 63 RABO 0136 2333 84
T.n.v.: SDVN Dance Fever
BIC: RABONL2U
KvK: 09170479

Bestuur
Email: bestuur@sdvndancefever.nl

Tevens zijn wij elk persoonlijk te bereiken op:

Voorzitter voorzitter@sdvndancefever.nl
Secretaris secretaris@sdvndancefever.nl
Penningmeester penningmeester@sdvndancefever.nl
Commissaris Dans comm.dans@sdvndancefever.nl
Commissaris Intern comm.intern@sdvndancefever.nl
Commissaris Extern comm.extern@sdvndancefever.nl

Commissies

Activiteitencommissie acco@sdvndancefever.nl
Borrelcommissie boco@sdvndancefever.nl
Introductiecommissie introductie@sdvndancefever.nl
PublicaCie publicacie@sdvndancefever.nl
PRcie prcie@sdvndancefever.nl
Websitecommissie webcie@sdvndancefever.nl
Optredencommissie opcie@sdvndancefever.nl
Teammatch commissie teammatch@sdvndancefever.nl

Overig

Teamcaptains: Laura Snijder en Bas Broere teamcaptain@sdvndancefever.nl
Brado Teamcaptain: Lieke Galas brado@sdvndancefever.nl