Achttiende bestuur

Voorzitter – Juul van Kesteren
Secretaris – Raméla Stuart
Penningmeester – Matthijs de Fouw
Commissaris Dans – Esmé Rijndertse
Commissaris Intern – Sanne Kluin
Commissaris Extern – Laura Beunk

DSC_480
Vlnr: Laura Beunk, Sanne Kluin, Raméla Stuart, Juul van Kesteren, Matthijs de Fouw, Esmé Rijndertse.

Zeventiende bestuur

Voorzitter – Lieke Oppers
Secretaris – Leonie Vonk
Penningmeester – Bas Broere
Commissaris Dans – Neeltje-Cees de Wit
Commissaris Intern – Roos Leenen
Commissaris Extern – Tes van der Zee

e7-favoriet
Vlnr: Neeltje-Cees de Wit, Leonie Vonk, Tes van der Zee, Lieke Oppers, Roos Leenen, Bas Broere

Zestiende bestuur

Voorzitter – Caroline Bollen
Secretaris – Lieke Galas
Penningmeester – Kei Peitz (sept – apr), Bas Broere (apr – sept)
Commissaris Dans – Tamara Driessen
Commissiecoördinator – Linda Withag

op-de-bar-bijgewerkt-2-1
Vlnr: Tamara Driessen, Lieke Galas, Caroline Bollen, Kei Peitz, Linda Withag

Vijftiende bestuur

Voorzitter – Tom Lormans
Secretaris – Carine Eskes
Penningmeester – Cenna van Manen
Commissaris Dans – Roxanne Oude Alink
Commissaris Algemene Zaken – Manon Verheijen
Commissiecoördinator – Kim Schuurman

IMG_9963
Vlnr: Manon Verheijen, Cenna van Manen, Kim Schuurman, Tom Lormans, Roxanne Oude Alink, Carine Eskes

Veertiende Bestuur

Voorzitter – Tessa van de Kamp
Secretaris – Denise Slotman
Penningmeester – Bob Muit
Commissaris Dans – Eva Commeren
Commissaris Algemene Zaken – Lotte Dohmen
Commissie Coördinator – Caroline Burgers


Vlnr: Caroline Burgers, Eva Commeren, Denise Slotman, Tessa van de Kamp, Bob Muit, Lotte Dohmen

Dertiende bestuur

Voorzitter – Tom de Ruijter
Secretaris – Bart Dirven
Penningmeester – Nienke Holtslag
Commissaris Dans – Carine Kleine Haar
Commissaris Algemene Zaken – Marijn de Haan
Commissiecoördinator – Samoa Otermans


Vlnr: Marijn de Haan, Bart Dirven, Carine Kleine Haar, Tom de Ruijter, Nienke Holtslag, Samoa Otermans

Twaalfde bestuur

Voorzitter – Dominique Ros
Secretaris – Marjolein van Gils
Penningmeester – Annemieke Engelbert
Commissaris dans – Saskia Marcelis
Commissaris algemene zaken – Afra de Berk
Commissiecoördinator – Roel Keulen


Vlnr: Roel Keulen, Saskia Marcelis, Dominique Ros, Marjolein van Gils, Annemieke Engelbert, Afra de Berk

Elfde bestuur

Voorzitter – Devika van Rijbroek
Secretaris – Yorick van der Wal
Penningmeester – Sarah Sloot
Commissaris dans – Lydia Mennes
Commissaris algemene zaken – Ricardo van den Akker
Commissiecoördinator – Mark Gorris


Vlnr: Lydia Mennes, Yorick van der Wal, Devika van Rijbroek, Ricardo van den Akker, Sarah Sloot, Mark Gorris

Tiende bestuur

Voorzitter – Ellen de Boer
Secretaris – Timo Schigt
Penningmeester – Mireille Smets
Commissaris algemene zaken en commissaris dans – Devika van Rijbroek

Vlnr: Mireille Smets, Timo Schigt, Devika van Rijbroek, Ellen de Boer

Negende bestuur

Voorzitter – Anne Weerden
Secretaris – Carolien Lafféber
Penningmeester – Mireille Smets
Commissaris dans – Stephanie Zandee

Vlnr: Mireille Smets, Anne Weerden, Carolien Lafféber, Stephanie Zandee

Achtste bestuur

Voorzitter – Anne Weerden
Secretaris – Jeroen Romeijn
Penningmeester – Sander Dik
Commissaris algemene zaken – Iris van Ooijen
Commissaris dans – Stephanie Zandee

DSC_1627

Vlnr: Stephanie Zandee, Jeroen Romeijn, Anne Weerden, Sander Dik, Iris van Ooijen

Zevende bestuur

Voorzitter – Bernard van Gastel
Secretaris – Jeroen Romeijn
Penningmeester – Sander Dik
Commissaris algemene zaken – Iris van Ooijen
Commissaris dans – Sanne Meurs

Zesde bestuur

Voorzitter – Bernard van Gastel
Secretaris – Femke Struik
Penningmeester – Hanneke Bertens
Commissaris algemene zaken – Marlijn Cornelissen
Commissaris dans – Sanne Meurs

Vijfde bestuur

Voorzitter – Sabine Janssen
Secretaris – Femke Struik
Penningmeester – Hanneke Bertens
Commissaris algemene zaken – Marlijn Cornelissen
Commissaris dans – Mark Tissink


Vlnr: Mark Tissink, Hanneke Bertens, Marlijn Cornelissen, Sabine Janssen, Femke Struik

Vierde bestuur

Voorzitter – Sabine Janssen
Secretaris – Femke Struik
Penningmeester – Hanneke Bertens
Commissaris algemene zaken – Marlijn Cornelissen
Commissaris dans – Saskia Agterenbos

Derde bestuur

Voorzitter – Sabine Janssen
Secretaris – Annemarie Razenberg
Penningmeester – Martijn Wehrens
Commissaris algemene zaken – Christiaan Dolk
Commissaris dans – Saskia Agterdenbos

Tweede bestuur

Voorzitter – Anke Hoefnagels
Secretaris – Annemarie Razenberg
Penningmeester – Martijn Wehrens
Commissaris algemene zaken – Christiaan Dolk
Commissaris dans – Jessie Mensink

Eerste en tevens oprichtingsbestuur

Voorzitter – Wim Pelgrim
Secretaris – Pauline Linssen
Penningmeester – Anke Hoefnagels
Commissaris jazzdance – Jessie Mensink
Commissaris stijldansen – Remy Waardenburg
Commissaris PR – Chantal Keilholtz

Het eerste bestuur van SDVN Dance Fever

Vlnr: Jessie Mensink, Anke Hoefnagels, Remy Waardenburg, Pauline Linssen, ChantalKeilholtz, Wim Pelgrim